Greinplast FWC

краска керамическая  Greinplast Ceramic

 

Greinplast Кераміка колекція керамічних фарб поєднання новітніх технологій і вічних кольорiв. Технічні параметри дозволяють використовувати його в місцях, часто і інтенсивно використовуваних поверхонь, що піддаються впливу бруду.

Підвищена міцність робить цей продукт дуже корисний. Нано-керамічне покриття, яке формується на пофарбованої поверхні і захищає стіну від плям і бруду. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з властивостями фарби, і ми запрошуємо вас скористатися порадами і підказками, що стосуються використання кольору в навколишньому середовищі.

Колекція готових квітів називається "Сучасний і елегантний" є своєрідним продовженням вже існуючих латексу колекцію фарби "Класичний і елегантний". Кольори цієї колекції були обранi на основі аналізу продажів фарб кольорів в системі NCS і спостереження тенденцій в дизайні інтер'єру. Таким чином, ми вибрали 50 пропозицій виняткових кольорiв, з яких кожен може вибрати колір для себе.

 

 

 Властивості Greinplast Керамік

 

Виробництво фарби використовує інноваційні технології, які роблять продукт має високу першого класу стійкості до стирання. Він також стійкий до всіх видів прання та видалення плям. Фарба містить спеціальні добавки, які дозволяють видалення стійких плям, наприклад. Плями червоного вина і масла, оливкова олія, бруд на воскової крейди, і гірчиця, кетчуп. Вони захищають поверхню стіни від проникнення цього типу бруду до години. У цей час, ви легко і повністю можуть бути видалені без пошкодження фарби.

Логотип продукт Grainplastu має одну характеристику, яка відрізняє його від конкурентів. Фарби керамічні в наявності для продажу, як правило, так звані. напівглянсова. Цей ефект надзвичайно неприємно для користувачів. Блиск підкреслює нерівності і введення такого фарби вимагає великої точності
і точність художника. У Greinplast Керамічні фарби блиск ефект зведений до мінімуму, щоб художник не мав жодних проблем з отриманням ідеального і рівномірне покриття. У результаті продукт може бути використаний на всіх звичайних поверхонь стін і стель.


Застосування

Greiplast Керамічні фарби можуть бути використані на всіх поширених поверхонь стін і стель.

Підготовка основи
Для правої живопису ви можете перейти після належної підготовки субстрату і повного висихання. Пофарбовані Основа повинна бути міцною, стабільною, сухий і вільною від будь-яких забруднень, які можуть вплинути на адгезію.
 

Підготовка фарби
Перед фарбуванням фарбу необхідно ретельно перемішати. Для того щоб поліпшити працездатність виробника для додавання в фарби до 5% води. Нанести один або два шари з інтервалом від 2 до 4:00. Робота на стінці, що утворює одну площину повинна здійснюватися без перерви, використовуючи матеріал з однієї партії. Оптимальна температура під час малювання + 20С.

Насичені кольори
Картина кольору з високою кольоровості може бути необхідним застосування додаткових шарів. Покриття отримує повні механічні властивості після 28 днів з моменту закінчення живопису. Поверхонь, що піддаються впливу бруду, фарби безпечній стороні, у разі видаляти бруд від висихання.

 

 

Кольори Greinplast Ceramic

 

 

                   

     Śnieżna biel FWC01                  Jasna wełna FWC02               Szlachetny beż FWC03   Południowe cappucino FWC04

 

                       

Księżycowy pył FWC05         Starożytny papirus FWC06        Muszelkowa plaża FWC07          Róż wenecki FWC08

       

Mleczne kakao FWC09           Kasztanowy spacer FWC10

                         

 Waniliowa biel FWC11              Turecka chałwa FWC12             Piasek pustyni FWC13        Świetlisty bursztyn FWC14

                        

 Karmelowa polewa FWC15    Dojrzała cytryna FWC16             Dyniowy mus FWC17        Koralowe muśnięcie FWC18

       

      Ultramalina FWC19          Czerwień kubańska FWC20

 

 

              

Purpurowa magnolia FWC30   Brazylijski ametyst FWC29      Róża alpejska FWC28               Neonowa lilia FWC27

              

    Antyczny róż FWC26           Dziewczęca bajka FWC25          Lawendowy róż FWC23        Japoński oleander FWC22

    

 Pudrowy dotyk FWC21       Róż alabastrowy FWC24

                 

Chińska porcelana FWC31         Stalowy błękit FWC32                Gołębi puch FWC33                 Jaśminowy świt FWC34

 

                 

Jaśminowy świt FWC34     Koktajl migdałowy FWC35      Białe winogrono FWC36       Zielona herbata FWC37 

 

 

        

Hiszpańska oliwka FWC38   Orzeźwiająca limonka FWC39  Wiosenna trawa FWC40

 

               

   Lodowy błękit FWC41               Morska bryza FWC42            Zaspane niebo FWC43               Letni błękit FWC44

 

                     

Niespokojne morze FWC45        Lazurowa toń FWC46       Szykowny marmur FWC47    Kaszmirowa szarość FWC48

 

       

Grafitowy cień FWC49             Wypalony węgiel FWC50

 

Каталог GreinplastCeramic

 

 

 

 

 

http://www.greinplastceramic.pl/pliki_user/files/Greinplast-Ceramic-Katalog.pdf

 

 

 

 

 

 Обновлен 18 авг 2015. Создан 13 авг 2015http://www.ua.greinplast.com/kalkulator2013/index.php